Mezinárodní jazykové zkoušky - oa cesky tesin

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mezinárodní jazykové zkoušky

O studiu > Další vzdělávání studentů

Zertifikat Deutsch a další zkoušky z německého jazyka

Žáci naší školy mají možnost získat mezinárodní jazykový certifikát Start Deutsch 2 a Zertifikat Deutsch, v případě výborných výsledků i certifikát vyšší. Příprava na testování je zdarma a polovinu poplatku za zkoušku hradí Goethe Institut. Vše díky unikátnímu projektu "Školy: Partneři budoucnosti".

Zertifikat Deutsch je mezinárodně uznávaná zkouška z německého jazyka. V mezinárodní stupnici Rady Evropy /A1, A2, B1, B2, C1, C2/, která byla vytvořena za účelem srovnání znalostí, stojí Zertifikat Deutsch na stupni B1 a Start Deutsch 2 na úrovni A2. 

Nesoukromí i soukromí zaměstnavatelé oceňují zkoušku Zertifikat Deutsch jako doklad solidních základních znalostí německého jazyka. V Německu je zkouška uznávána jako důkaz znalosti německého jazyka pro získání státního občanství.

Vykonaná zkouška ZD prokazuje, že absolventi disponují upevněnými základními znalostmi hovorové němčiny. To jim umožňuje jazykově se orientovat ve všech důležitých oblastech, tj. sledovat rozhovor o běžných záležitostech každodenního života a účastnit se ho. Jsou schopni jednoduché situace ústně a písemně popsat a rozumět běžným textům.
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky